Firmamız, yüzde yüz yerli sermayeli olarak Aydın Germencik ilçesinde kurulmuş olup, 10.000 m² kapalı 40.000 m² açık alana sahiptir. Türkiye’nin sektöründeki en büyüğü olan Oceanmec Energy International, sondaj sektörünün zamanla artan ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet vermek amacıyla 2009 yılından beri çözümler üretmektedir. Jeotermal sektöründe kuyu hizmetleri ve tamamlama konusunda birçok firmaya çözüm ortağı olmuş ve sondaj sektöründe gerekli olan tüm üretimi gerçekleştiren Energy International adıyla sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir firma konumuna gelmiştir. Oceanmec Energy International konusunda uzman 30 ‘un üzerinde mühendis ve deneyimli 200 ‘ü aşkın personeliyle müşteri memnuniyeti odaklı, başta jeotermal enerji ve sondaj sektörleri olmak üzere geniş bir sektör grubuna hizmet vermektedir.

Oceanmec

Neler Vaad Ediyoruz?

Firmamız, müşteri beklentilerini öngören çözümler üretmek ve çok sayıda yenilikçi çözümü hizmete sunmak için; Ar-Ge, tasarım ve yeni yatırım çalışmalarını hız kesmeksizin sürdürmektedir. Oceanmec Energy International ISO 9001  ( Kalite Yönetim Sistemi ) , ISO 14001 ( Çevre Yönetim sistemi ) , OHSAS 18001 ( İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi ) ve ISO 10002 ( Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ) Yönetim Sistemlerine sahiptir. Sürdürülebilirliği kurumsal değerleri içerisinde tanımlayan Oceanmec Energy International dünden bugüne ve geleceğe değer katan Kurumsal Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi bir kurum kültürü olarak benimseme yolunda ilerleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Sosyal sorumluluk faaliyetlerini gerçekleştirirken içinde bulunduğumuz toplumun sorunlarından yola çıkan çevresel ve sosyal sorunları etik ve sorumlu davranarak bu yönde kararlar alıp uygulamaktadır.

 İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet  verebilmek presiplerimizin temelini oluşturmaktadır.

Hedeflerine Milli kaynak milli gelir penceresinden bakarak emin adımlar ile devam eden Oceanmec Energy International siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

Sizleri de  bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz

İletişim

Aklınıza takılan sorular mı var? Hemen arayın.