Oceanmec Services’in Çimentolama Hizmetleri: Güvenilir ve Yüksek Kaliteli Çözümler
 
Oceanmec Services olarak, basınçlı pompalama hizmetlerimiz, mevcut kuyuların iyileştirme çalışmalarıyla birlikte yeni petrol ve doğal gaz kuyularının tamamlanmasında kullanılan çimentolama hizmetlerinden oluşmaktadır.
 
Çimentolama hizmetlerimiz, yüksek kaliteli çimento ve suyun, çeşitli katı ve sıvı katkı maddeleriyle harmanlanarak, mahfaza ile kuyu deliği arasındaki bir kuyuya pompalanacak bir çimento bulamacı oluşturulmasını içerir. Çimento harcının özellikleri, çimento tedarikçisine ve yerel su kaynaklarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, çimento harcı özelliklerini değerlendirmek için merkezi, bölgesel ve yerel laboratuvar test tesisleriyle sözleşmeler yapmaktayız.
 
Petrol sahası ve jeotermal operasyonlarda yaygın olarak kullanılan çimentolama hizmetlerinin ana uygulaması, birincil çimentolama veya bir kuyunun sondajı ve tamamlanması aşamasında kaplama dizisi ile kuyu deliği arasındaki çimentolamadır.
 
Oceanmec Services olarak, çimentolama hizmetlerimizle müşterilerimize güvenilir ve yüksek kaliteli çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Sektördeki uzmanlığımız ve deneyimimizle, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çaba gösteriyor ve en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
Attention: The internal data of table “3” is corrupted!