Oceanmec Drilling Servisi öncelikle Germencik ve Ortaklar alanları içindeki jeotermal enerji üreten bölgelerde faaliyet gösteren, kiralanabilir sondaj kuleleri ile kara sondaj hizmetleri sunmaktadır. Sondaj Hizmetleri ekibi profesyonel ve performans odaklı olup, müşterilerimize teknolojik olarak gelişmiş ekipmanlar, kapsamlı sondaj deneyimi, güvenli bir çalışma ortamı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.Hizmetlerimize kulelerin ve ekipmanlarımızın kalitesini artırarak yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Drilling Servis : Drilling – Workower-Underbalanced Drilling Servis- Directional Drilling Servis

Ekipman Sağlama ve Kiralama Servisi (Rental) : Well Head – BOP Equipment-Casing Operations Equipment- Fishing Equipment- Downhole Equipment

Services : Consulting Servis- Mudlogging Servis- Çamur ve Dry Location

 • Anahtar Teslimi veya Kısımlı Proje Yönetimi
 • Sondaj Kayıt Cihazları ve İzleme Sistemleri
 • Top Drives
 • Özel Nitelikli Sondaj Dizisi
 • Kule Demobilizasyon-Mobilizasyon Ekipmanları
 • Yol ve Lokasyon İnşaat Servisi
 • Oceanmec Energy International bünyesine ait 2 adet  sondaj kulesi bulunmaktadır.

  Karahan Kulesi (ZJ-40CZ) 220 ton / 1000 Hp 4000 mt/ 4 ½“ Dp ile Pompa Gücü 1000 Hp 10 Sondajı Yapılan Kuyu

  Göktürk Kulesi (DS-150) 150 ton / 800 Hp 3000 mt/ 4 ½“ Dp ile Pompa Gücü 800 Hp 19 Sondajı Yapılan Kuyu

  Ekipman Sağlama ve Kiralama Servisi:

  Oceanmec Energy International Kiralama Servisi sondaj, kuyu tamamlama ve kuyubaşı ile ilgili bütün teknolojik ve kalite çoğu ekipmana sahip ve bakımlı olarak kullanıma hazır müşterimizin zorlu sondaj kuyuları için isteklerini karşılamaya hazır durumdadır.

  Consulting Servis

  Oceanmec Energy International danışmalık servisi sondaj, kuyu tamamlama ve kuyubaşı ile ilgili müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği deneyime, kaliteye sahip ve her zaman müşterimizin zorlu sondaj kuyuları ve meseleleri için isteklerini karşılamaya, desteklerini sunmaya hazır durumdadır.

  Mudlogging Servis

  Profesyonel ve tecrübeli jeoloji mühendis kadromuz ile değerli müşterilerimizin kuyu verilerini yakından takip ederek gerekli bilgilendirme ve kayıtlarla desteklemekteyiz.

  Çamur ve Dry Location Servis

  Oceanmec Energy International çamur hizmetleri deneyimli kadrosu ile ekonomik ve kalite çamur hizmeti ile müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız. Çamur hizmetleri ile entegreli olarak Dry Location hizmeti ile müşterilerimize çevreye dost servis sunabilmektedir.

İletişim

Aklınıza takılan sorular mı var? Hemen arayın.